Mysłowice sprzedaż mieszkań

Na Śląsku coraz częściej większym zainteresowaniem cieszą się mieszkania nie w sercu aglomeracji – Katowicach – ale w miastach ościennych, skąd dojazd jest bardzo dobry, a ceny znacznie niższe. Jednym z chętnie wybieranych miast do zamieszkania są Mysłowice. Sprzedaż mieszkań cieszy się tu dużą popularnością, zwłaszcza w nowych inwestycjach, takich jak osiedle Bończyk-Ptaki. Dlaczego warto zamieszkać w tym miejscu Mysłowic?

Osiedle Bończyk-Ptaki – dobry adres

Pod względem lokalizacji oferowane przez nas mieszkania mają wiele zalet, których próżno szukać w ścisłych centrach śląskich miast. Osiedle Bończyk-Ptaki to dzielnica, w której odnajdziesz spokój i zrelaksujesz się po ciężkim dniu, ale jednocześnie nie będziesz tracić czasu ani nerwów na dojazd do centrum Mysłowic czy Katowic. Bliskość dróg takich jak DK79, A4 czy S1 pozwala na szybkie dotarcie do wielu miejsc: wystarczy zaledwie 5-15 minut, by dotrzeć na dworce PKP w Mysłowicach, Sosnowcu czy Katowicach, które znajdują się właściwie w ścisłych centrach tych miast. Duże zakupy zrobisz w nieodległych hipermarketach Auchan i Kaufland bądź w pobliskim centrum handlowym Quick Park.

Mieszkanie na miarę Twoich potrzeb

Bez wątpienia strzałem w dziesiątkę pod względem lokalizacji są właśnie Mysłowice. Sprzedaż mieszkań na osiedlu Bończyk-Ptaki trwa i warto skorzystać z tej okazji, póki jest dostępna: przestronne, 3 i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 70 m.kw. to doskonała opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i dużą przestrzeń. W III etapie dostępne będą również mieszkania dwupoziomowe, dające jeszcze więcej możliwości aranżacji i jak najlepszego dostosowania do indywidualnych potrzeb swoich lokatorów. Mieszkania na osiedlu Bończyk-Ptaki to nie tylko świetne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje swojego lokum – to również doskonała inwestycja pod wynajem. Jeśli zastanawiasz się od dłuższego czasu nad kupnem mieszkania, to jest najlepszy moment na podjęcie decyzji – wybierz Mysłowice. Sprzedaż mieszkań z III etapu rozpocznie się wkrótce, ale z II etapu wciąż dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań. Być może jedno z nich czeka właśnie na Ciebie?