Mieszkania dwupoziomowe Śląsk

Dom to miejsce, w którym przede wszystkim musimy czuć się wygodnie i swobodnie, a każdy domownik i każda rzecz muszą mieć swoje miejsce. Odpowiednio zorganizowaną przestrzeń zapewniają mieszkania dwupoziomowe. Śląsk jest miejscem, w którym powstaje sporo nowych inwestycji, a wśród nich coraz łatwiej znaleźć takie mieszkania. Osiedle Bończyk-Ptaki jest jedną z nich.

Łatwy podział przestrzeni w mieszkaniu dwupoziomowym

Przy urządzaniu mieszkania, jedną z istotnych rzeczy jest wydzielenie jego konkretnych stref, m.in.: pracy, rozrywki, snu. Trudno będzie nam pracować efektywnie w miejscu, w którym jesteśmy stale narażeni na rozpraszające nas bodźce, podobnie też nasz sen nie będzie efektywny, jeśli w łóżku, oprócz spania, wykonujemy również inne czynności. Mieszkanie dwupoziomowe pozwoli nam nie tylko na to, by każda wykonywana przez nas czynność miała przeznaczone do tego miejsce. Dzięki dwóm poziomom możemy z łatwością podzielić przestrzeń na publiczną, w której będziemy przyjmować gości, oraz prywatną, będącą spokojnym zaciszem przeznaczonym tylko dla domowników. To tylko jedna z możliwości, choć chętnie wykorzystywana przez tych, którzy mają szczęście zamieszkiwać mieszkania dwupoziomowe. Śląsk dzięki nowym inwestycjom ma ich coraz więcej do zaoferowania, a co dla większości osób jest bardzo istotne – w doskonałej lokalizacji.

Wygoda czy dobry dojazd? Nie musisz już wybierać!

Nie da się ukryć, że mieszkanie dwupoziomowe to prawdziwy komfort, który jednak często wydaje nam się niedostępny, jeśli zależy nam na dobrym skomunikowaniu z centralnymi punktami okolicy. Osiedle Bończyk-Ptaki to inwestycja, która zaprzecza temu stereotypowi. W nowych budynkach mieszkalnych można bowiem kupić wygodne mieszkanie dwupoziomowe, z którego szybko i bez problemu można dotrzeć zarówno do centrum Mysłowic, jak i do Katowic. W mniej niż 10 minut dotrzesz stąd na dworce PKP w Mysłowicach i Sosnowcu, a w niecałe 15 minut na dworzec PKP w Katowicach. Nie musisz też martwić się o zakupy – w pobliżu znajduje się sklep Auchan oraz centrum handlowe Quick Park. Nie rezygnuj z wygody, jaką dają mieszkania dwupoziomowe – Śląsk pozwala pogodzić wiele oczekiwań. Osiedle Bończyk-Ptaki to dobry adres dla ceniących komfort. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!