Mieszkania deweloperskie Śląsk

Marzenie o własnym mieszkaniu coraz więcej osób przekształca w realizowany plan. Na rynku dostępnych jest wiele mieszkań na sprzedaż, jednak od wielu lat już największą popularnością cieszą się mieszkania deweloperskie. Śląsk jest regionem, gdzie sprzedaż mieszkań stale rośnie, a co i rusz pojawiają się nowe inwestycje. Chętnych do mieszkania tutaj nie brakuje, a najwięcej osób jest oczywiście zainteresowanych zakupem własnego „M” w Katowicach i najbliższych im okolicach. Wystarczająco daleko od centrum stolicy województwa, by uciec od wielkomiejskiego zgiełku, ale wystarczająco blisko, by w krótkim czasie dostać się tam do pracy czy innych spraw – w takich lokalizacjach powstają nowe inwestycje, w tym osiedle Bończyk-Ptaki.

Bończyk-Ptaki – komfortowe mieszkania deweloperskie na Śląsku

W sprzedaży jest jeszcze etap II, a niebawem pojawi się etap III. Osiedle to jest doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na przestronnym i funkcjonalnym mieszkaniu – w budynkach przeważają mieszkania 3 i 4-pokojowe, a ponadto w III etapie dostępne będą mieszkania dwupoziomowe, dające jeszcze więcej możliwości aranżacji przestrzeni i dostosowania jej do potrzeb nawet bardzo licznej rodziny. Lokalizacja to kolejny atut cechujący nasze mieszkania deweloperskie. Śląsk w swoim aglomeracyjnym centrum jest dość „zbitym” regionem i korzystając z dróg szybkiego ruchu – autostrady A4 i DTŚ można szybko przedostawać się do kolejnych miejscowości. Z osiedla Bończyk-Ptaki dosłownie w chwilę można wyjechać na DK79, która w Katowicach łączy się z DTŚ, zaś około 10 minut zajmuje dojazd do A4. Jednocześnie w pobliżu osiedla znajdują się sklepy spożywcze, żłobek, przedszkole i szkoły, a równie niedaleko hipermarket i centrum handlowe. Wszystko, co jest niezbędne do komfortowego życia, znajduje się w najbliższym sąsiedztwie, co jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Dlaczego warto wybrać mieszkania deweloperskie?

Decydując się na zakup mieszkania z nowej inwestycji, zyskujemy wiele. Przede wszystkim korzystamy z nowego, nieużywanego wcześniej budynku i jako pierwsi zamieszkujemy nasze mieszkanie, dzięki czemu wszystko w nim możemy dostosować od razu do naszych potrzeb i wizji aranżacji. Korzystamy też z nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, co ogranicza do minimum ryzyko usterek, które często zdarzają się w starszych blokach mieszkalnych, uniemożliwiając korzystanie z sanitariatów bądź też jeszcze częściej prowadzących do zalewania mieszkań i konieczności przeprowadzania nieplanowanych remontów. Dodatkowo też możemy mieć własne miejsce parkingowe, co jest rzeczą nie do osiągnięcia na starszych osiedlach. To tylko niektóre z zalet, jakie mają mieszkania deweloperskie. Śląsk jest regionem, w którym warto mieszkać – zamieszkaj na osiedlu Bończyk-Ptaki w Mysłowicach!