Kupię mieszkanie Mysłowice

Nie każdy ma szczęście odziedziczyć mieszkanie w spadku, ale niemal każdemu marzy się posiadanie własnego mieszkania. Jeśli jesteś ze Śląska i skończyłeś już studia lub nawet założyłeś rodzinę, pewnie w Twojej głowie pojawia się myśl: „kupię mieszkanie!”. Mysłowice mogą stać się Twoim nowym adresem i warto to przemyśleć, nawet jeśli wcześniej nie brałeś tego pod uwagę.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Mysłowicach?

Najwięcej osób mieszkających na Śląsku większość swojego czasu spędza w Katowicach, głównie w okolicy ich centrum. To tutaj zlokalizowanych jest sporo firm zatrudniających setki osób i stale powstają nowe. Tutaj też po pracy można oddać się zakupom oraz rozrywce, korzystając z dobrodziejstw centrów handlowych, licznych knajp i restauracji oraz instytucji kultury. Mieszkania tutaj jednak są bardzo drogie, a jednocześnie wybierać można głównie pomiędzy takimi w PRL-owskich blokach, a kamienicami – o wadach każdego z tych rozwiązań nie trzeba nawet wspominać. Do tego dochodzą jeszcze problemy z parkowaniem. Z tego też powodu coraz częściej ci, którzy podejmują decyzję: „kupię mieszkanie”, Mysłowice, Sosnowiec czy Chorzów wybierają na swój dom – dojazd do Katowic jest stąd szybki i łatwy, a mieszkanie tu jest pozbawione wad, które ma centrum aglomeracji. Dodatkowo łatwiej tu znaleźć mieszkanie w nowym budownictwie. Osiedle Bończyk-Ptaki to nasza propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać niedaleko centrum Katowic, ale bez związanych z tym niedogodności. 15 minut wystarczy by dotrzeć w okolice dworca PKP, a wszelkie zakupy można zrobić w pobliskich hipermarketach.

Osiedle Bończyk-Ptaki

Oferowane przez nas mieszkania są przestronne, dlatego świetnie spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi, ale także wszystkich tych, którzy cenią sobie duży metraż oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. 3 i 4-pokojowe mieszkania są jeszcze dostępne z II etapu inwestycji, zaś w III etapie dostępne będą mieszkania jedno- i dwupoziomowe, co jest prawdziwą gratką, biorąc pod uwagę lokalizację osiedla. Wraz z mieszkaniem można nabyć również prywatne miejsce parkingowe, dzięki czemu powrót do domu nigdy nie będzie wiązał się ze stratą czasu na szukanie miejsca do zaparkowania. Z osiedla szybko można dostać na na DK79, a dojazd do autostrady A4 wymaga nie więcej niż 10 minut. Dzięki temu centra Mysłowic, Sosnowca czy Katowic są dostępne w 5-15 minut jazdy samochodem. Jeśli na poważnie pomyślałeś sobie „kupię mieszkanie”, Mysłowice i osiedle Bończyk-Ptaki to opcja, którą warto wziąć pod uwagę!