Dwupoziomowe mieszkania Mysłowice

O tym, że własne mieszkanie daje komfort nieporównywalny z wynajmem, nie trzeba nikogo przekonywać. Trudno też przecenić wygodę, jaką dają dwupoziomowe mieszkania. Mysłowice to miasto, w którym postawiliśmy na takie rozwiązanie – wygodne i przestronne mieszkania w świetnej lokalizacji to znak rozpoznawczy osiedla Bończyk-Ptaki.

Dwa poziomy komfortu

Dwupoziomowe mieszkanie daje o wiele więcej możliwości urządzenia jego przestrzeni i jak najlepszego dostosowania jej do potrzeb każdego z domowników. Do niedawna na terenie Śląska większość osób mogła jedynie pomarzyć o tym, by mieć do dyspozycji dwie kondygnacje mieszkając w bloku wielorodzinnym, ale dzięki nowym inwestycjom nie jest to już niemożliwe. Tym, co wyróżnia nasze mieszkania jest ich doskonała lokalizacja. Nie musisz iść na kompromisy i mieszkać wygodnie, ale mieć wszędzie daleko. Wystarczy 15 minut, by dotrzeć stąd do centrum Katowic, zaś w 10 minut wyjedziesz na autostradę A4, która pozwala szybko przedostać się zarówno do innych śląskich miast, jak i do Krakowa. Zakupy zrobisz w nieodległym centrum handlowym oraz hipermarkecie.

Dwupoziomowe mieszkania – rozwiązanie dla każdego

Wykorzystaj możliwości aranżacji, jakie dają dwupoziomowe mieszkania. Mysłowice – osiedle Bończyk to doskonałe miejsce do życia – wystarczająco daleko od największego miejskiego zgiełku, by w domu cieszyć się spokojem, wystarczająco blisko najważniejszych arterii, by móc szybko dotrzeć w każde miejsce. Podziel przestrzeń w swoim mieszkaniu tak, by najlepiej odpowiadała Twojemu trybowi i stylowi życia. W przestronnym dwupoziomowym mieszkaniu bez problemu wyodrębnisz strefę pracy, snu i rozrywki. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, ale także dla tych, którzy dopiero planują powiększenie rodziny. Świetnie sprawdzi się również dla tych, którzy lubią mieć dużo miejsca, ale wolą uniknąć wszystkich niedogodności związanych z mieszkaniem w domach wolnostojących. Oczywiście mieszkanie to nie wszystko – razem z nim możesz mieć również miejsce parkingowe, dzięki czemu niezależnie od wszystkiego, wracając do domu zawsze szybko zaparkujesz samochód. Miejsce parkingowe to dziś już standard, ale wciąż nie są nim dwupoziomowe mieszkania. Mysłowice mogą być Twoim nowym, wygodnym adresem. Nie zastanawiaj się.