Ceny mieszkań w Mysłowicach

Własne „m” to marzenie wielu osób, które jest realizowane na różne sposoby. Jednym udaje się odziedziczyć mieszkania po dziadkach lub rodzicach, inni mają duże domy rodzinne, w których mogą mieszkać z rodzicami lub teściami bez wchodzenia sobie w drogę, najwięcej osób jednak decyduje się na zakup własnego mieszkania, co najczęściej wiąże się z zaciągnięciem kredytu. Na Śląsku wiele osób chciałoby mieszkać w Katowicach, jednak z uwagi na związane z tym koszty (nie tylko zakupu mieszkania, ale i życia) częstszym wyborem są miasta ościenne, zwłaszcza, że ceny mieszkań w Mysłowicach, Sosnowcu czy Chorzowie są znacząco niższe.

Dlaczego mieszkanie w Mysłowicach to dobry wybór?

Codzienne życie dla wielu Ślązaków toczy się w centrum Katowic, gdzie pracuje, robi zakupy i spędza wolny czas wiele osób. Mogłoby się wydawać, że wygodnie byłoby tam mieszkać, jednak po pierwsze, dostępne są tam jedynie mieszkania w starym, niepozbawionym wad budownictwie, a nieustający wręcz spory ruch samochodowy oraz gigantyczne problemy z parkowaniem bardzo szybko uprzykrzyłyby życie. Tymczasem w miastach granicznych wciąż powstają nowe inwestycje mające zalety, których brakuje mieszkaniom w centrum Katowic, a zlokalizowane tak, że dojazd w wielu kierunkach jest prosty, szybki i bezproblemowy. Nasza propozycja to osiedle Bończyk-Ptaki, leżące nieopodal katowickich dzielnic (Janów, Szopienice), a co ważne dla zmotoryzowanych – blisko DK79 gwarantującej łatwy dojazd do centrum Katowic. Ceny mieszkań w Mysłowicach, które oferujemy są mocno konkurencyjne w porównaniu z mieszkaniami w Katowicach – wystarczy spojrzeć na podstrony dotyczące poszczególnych etapów inwestycji, gdzie znajdują się listy dostępnych jeszcze mieszkań. W III etapie oprócz jednopoziomowych mieszkań, dostępne będą także mieszkania dwupoziomowe – dzięki nim można cieszyć się dużą przestrzenią, bez uciążliwości charakterystycznych dla mieszkania w domach wolnostojących (dwupoziomowe mieszkania w blokach wielorodzinnych wciąż są rzadkością w okolicy).

Co otrzymujesz w cenie mieszkania w Mysłowicach?

Lokalizacja osiedla Bończyk-Ptaki umożliwia łatwy dojazd do centrów miast ościennych. Do ścisłego centrum Katowic można stąd dojechać szybciej niż z ich południowych dzielnic! Jednocześnie w pobliżu są żłobki, przedszkola i szkoły, a także sklepy spożywcze, hipermarkety i galerie handlowe. Położenie osiedla pomimo tego gwarantuje spokój i ciszę w mieszkaniu, których szuka każdy po ciężkim dniu w pracy. Ceny mieszkań w Mysłowicach na osiedlu Bończyk-Ptaki są bardzo atrakcyjne również w zestawieniu z ich przestronnością i przemyślanym układem. Dodatkowo można wykupić własne miejsce parkingowe, dzięki czemu nigdy nie trzeba będzie tracić czasu na szukanie wolnego miejsca na parkingu. Bończyk-Ptaki to osiedle dla każdego, kto ceni sobie wygodę i spokój.