Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Mieszkanie na parterze. Dla kogo to idealne rozwiązanie? - Domy Śląskie

Mieszkanie na parterze. Dla kogo to idealne rozwiązanie?

Wybór odpowiedniego mieszkania powinien zależeć od preferencji, ilości domowników, ale również od przyzwyczajeń nabywców. To one wpływają na wybór układu mieszkania oraz jego lokalizacji. Na ogół najmniej popularne okazują się być mieszkania na parterze, choć dają one nabywcą stosunkowo najwięcej możliwości. Jakie korzyści wiążą się z zakupem mieszkania na parterze? Dla kogo jest to idealne rozwiązanie?
Rynek nieruchomości jest dzisiaj niezwykle dynamiczny. W najpopularniejszych lokalizacjach mieszkania na najwyższych kondygnacjach sprzedają się na pniu. Często więc kupujący decydują się na mieszkanie z mniej korzystnym dla nich układem w zamian za jego położenie na wysokim piętrze. W wielu przypadkach decyzja ta nie jest w pełni uzasadniona, bowiem wolne pozostają najczęściej w tym samym czasie mieszkania na niższych kondygnacjach, w tym na parterze, o doskonałych układach.

Zalety mieszkań na parterze

Decydują się rozszerzyć kręg poszukiwań o mieszkania na parterze często okazuje się, że nabywcy mają do wyboru znacznie większą ilość mieszkań, niż poszukując tylko tych położonych na wysokich kondygnacjach.

Cena mieszkań na parterze

Często mieszkania na parterze są tańsze niżeli te położone od 2 piętra w górę. Na cenę wpływa w dużej mierze popularność. Za tę samą cenę kupujący są w stanie kupić mieszkanie o dużo większym metrażu.

Większa przestrzeń na zewnątrz

Do mieszkań na parterze przynależy czasami większa przestrzeń na zewnątrz. Mieszkania na parterze często posiadają duży taras. Równie często kupić można mieszkanie, do którego przynależy ogródek.

Dla kogo mieszkanie na parterze?

Mieszkanie na parterze powinny rozważyć przede wszystkim osoby starsze. W razie awarii windy, nie są one zmuszone pozostać w mieszkaniu na czas rozwiązania problemu. Mieszkania na parterze są również dobrym rozwiązaniem dla osób z trudnością w poruszaniu się. Jednak osoby starsze i mające trudność w poruszaniu się to nie są jedyne grupy. Mieszkanie na parterze sprawdzi się dla rodzin z dziećmi. Zwłaszcza jeżeli oferuje dodatkową przestrzeń na zewnątrz. To powinno również skusić miłośników czworonogów oraz uprawy ogródka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *